HAKKIMIZDA

Pusula Savunma

BİZ KİMİZ?

Pusula Savunma olarak Deniz Kuvvetleri, Sahil Güvenlik, Hava Kuvvetleri, Jandarma, Kara Kuvvetleri ve özel sektöre sistem, yedek parça ve ekipman tedariği sağlamaktayız. İstenilen ürünleri en uygun fiyata en hızlı şekilde temin ve teslim etmek adına her geçen gün firma ağımızı güçlendirmekteyiz. Temel çalışma prensibimiz, müşteri memnuniyeti üzerine olup, referansımız olan bütün iş ortaklarımız bizim en değerli kazanımlarımız ve en önemlisi gelecek ortaklarımızdır.
Yüksek Kalite

Çevreye Duyarlı Sistemler

Misyonumuz

Kurumsallaşmış yapı, yetişmiş insan gücümüzle çağdaş teknolojiyi yakalamak ve daha uygun hale getirmek için; doğru, ekonomik, çevreye duyarlı sistemler ile yüksek kalite uygulamalar yaparak müşterilerimize konfor ve güveni yaşatmaktır. Sistem, ekipman ve yedek parça tedariğinde Türkiye'de ilk akla gelecek firmalar arasında yer almak ve markalaşan bir yapı oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Hitap ettiğimiz sektörleri en iyi şekilde desteklemek, yeniliklere açık olmak, teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmek, tatbiki ve çalışanlarıyla birlikte büyümek, mevcut ürünlerin kalite ve verimini arttırıcı her türlü hizmeti sunarak insan hayatının değerini yükselten projeler tasarlamak ve geliştirmektir.
Pusula Savunma

HİZMETLERİMİZ

01

SİSTEM TEDARİĞİ

Çözüm ortaklarımızın ürün gruplarında yer alan motor, jeneratör, kompresör, su arıtma, iklimlendirme ve alarm sistemleri gibi birçok farklı alanda sistem tedariği ve kurulumu konusunda bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Sistemin tedariği, nakliyesi, kurulumu ve devreye alınmasını profesyonel ekiplerle sizlere en sorunsuz şekilde teslimi için var gücümüzle çalışıyoruz.
02

YEDEK PARÇA TEDARİĞİ

Başta gemi makinaları olmak üzere birlikte çalıştığımız tedarikçilerimizden her türlü alt sistem ve yedek parça ekipmanlarını en hızlı ve ekonomik şekilde sizlere ulaştırmaya gayret ediyoruz. Her geçen gün gelişen tedarik zincirimiz ile yeni ürün gruplarını firmamız bünyesine eklemeye devam etmekteyiz. Her türlü yedek parça ve alt sistem ihtiyacınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
03

SATIŞ SONRASI DESTEK

Müşterilerimizin satış sonrasında da her daim yanlarında olup, her türlü dökümantasyon ve bilgi taleplerine hızlı ve doğru çözümler sunuyoruz. Her bir müşterimizi partnerimiz kabul edip, karşılıklı güven dahilinde geleceğe uzanan dostlukların temelini oluşturmak en büyük hedefimizdir.
04

ÖZEL İMALAT

Müşterilerimizin belirttiği istekler ve teknik şartnameler doğrultusunda istenilen parça veya komple sistem tasarımı-imalatı konusunda, farklı alanlardaki birçok çözüm ortağımız ve uzman mühendis kadromuz ile hizmet vermekteyiz.